“Потяг чотирьох столиць” вирушить у перший рейс 28 вересня, – Володимир Омелян

За словами міністра, співпраця між двома країнами зростає

uatv
17.07.2018

Фото Укрінформ-UATV

Поїзд Київ–Рига через Мінськ і Вільнюс почне курсувати з 28 вересня поточного року.

“Торішній порядок денний, який було узгоджено в Литві, дав результат у цьому році. У нас є потяг чотирьох столиць (Рига–Вільнюс–Мінськ –Київ), який стартує 28 вересня через Київ. У нас буде пряме авіаційне сполучення між Вільнюсом і Львовом та низка інших перспективних проектів”, – заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він також зазначив, що товарообіг між двома країнами активно зростає: за підсумками 2017 року зростання становить майже 40%, і є подальше збільшення.

У свою чергу міністр економіки Литовської Республіки Віргініюс Сінкявічюс повідомив, що Україна є пріоритетом номер один для Литви з точки зору євроінтеграційних процесів.

“Це одне з головних робочих питань, і Литва готова допомогти Україні максимально. Ми позитивно оцінюємо реформи, які проводяться в Україні у зв’язку з євроінтеграційним напрямом держави, тож сподіваємося, що майбутні вибори в Україні не зупинять реформи”, – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, з 18 червня “Укрзалізниця” запустила послугу повноцінного харчування в деяких пасажирських поїздах, які курсують у нічний час. Йдеться про поїзди: №81 Київ–Ужгород, №104 Київ–Маріуполь, №7 Київ–Івано-Франківськ та №749 Київ–Івано-Франківськ.

Пропоноване меню містить сніданки, перші та другі страви, ланчбокси, сандвічі, снеки, десерти і напої. Заплатити за їжу можна буде як готівкою, так і банківською карткою.

Джерело UATV
дата 17.07.2018
категорії Туризм
поділитися
Топ новин на UA|TV