Посол Узбекистану Алішер Абдуалієв завершує свою дипломатичну місію в Україні

22.01.2019
Фото UATV

Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану Алішер Абдуалієв завершує свою дипломатичну місію в Україні. З цієї нагоди у Посольстві Узбекистану в Києві представники зарубіжних дипломатичних місій та українських дипломатичних кіл зібрались, щоби висловити свою подяку послу за активну роботу в Україні та плідну співпрацю.

“Я люблю народ України майже так само, як свій. Я полюбив цю дивовижну землю, її ліси, річки, гори й долини, міста і навіть крихітні села. Скрізь я зустрічав тільки дружність і гостинність, а також велику зацікавленість і повагу до Узбекистану. Україна завжди буде частиною мене, мого життя і моїх снів”, – наголосив посол Узбекистану Алішер Абдуалієв у своїй промові.

Посол зазначив, що наші народи пов’язують глибокі історичні та культурні зв’язки, а також зауважив, що Україна та Узбекистан мають ще багато можливостей для подальшого зміцнення двосторонніх відносин.

“Ці роки були непростими, але якими вони б не були, ми завжди залишалися з нашими українськими друзями. Я пишаюся багатьма успіхами, досягнутими у зв’язках між Узбекистаном і Україною під час мого перебування на посаді посла, однак знаю, що для реалізації величезного потенціалу наших відносин треба зробити набагато більше”, – зауважив дипломат.

Посол Узбекистану окремо відзначив своє захоплення культурою України: “Ви навчили мене своєї історії, співочої мови, поезії, чарівної музики, віри, терпимості та стійкості перед негараздами, унікальному художньому таланту,чудової майстерності, традиціям української кухні і колориту народного танцю, а головне – прагненню до свободи”. Наприкінці промови посол подякував команді Посольства та дружині Гулнозі Абдуалієвій за підтримку у виконанні покладених на нього обов’язків.

За роки роботи в Україні Посольство Узбекистану на чолі з паном Абдуалієвим організовувало міжнародні конференції, туристичні, гуманітарні та культурні проекти, націлені на зміцнення відносин Узбекистану та України і поглиблення порозуміння між двома народами.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 22.01.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×