Польща послідовно виступає проти реалізації “Північного потоку-2”, – Яцек Чапутович

uatv
14.03.2019
Фото Укрінформ-UATV

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що енергетична безпека Європи можлива лише завдяки незалежності від російського газу.

Про це він сказав, виступаючи в Сеймі, повідомляє Польське Радіо.

“Ми послідовно виступаємо проти реалізації проекту “Північний потік-2″ і підтримуємо критичну позицію Європейської комісії з цього питання”, – відзначив Чапутович.

За його словами, одним із завдань польської закордонної політики є гарантування енергетичної безпеки, що може відбутися тільки завдяки унезалежненню від постачання російського газу.

Він наголосив, що метою перегляду так званої Газової директиви є охоплення газогонів із третіх країн законодавством Європейського Союзу.

“У 2018 році ми створили коаліцію з кільканадцяти держав, що привело до узгодження тексту перегляду Директиви, яка ускладнила би “Газпрому” використання його привілейованої позиції на європейському ринку. Це не змінює нашу негативну оцінку “Північного потоку-2”, – додав Чапутович.

Раніше держсекретар США Майк Помпео й очільник МЗС Польщі Яцек Чапутович заявили, що “Північний потік-2” загрожує енергетичній безпеці Європи.

Джерело Польське радіо
дата 14.03.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV