“Полігон”: UATV перезапускає проєкт про український силовий блок (ВІДЕО)

uatv
13.11.2019
Фото UATV

Телеканал іномовлення UATV презентує оновлену версію програми “Полігон”, яка розповідає про сучасні методики підготовки, зброю та навички українських військових. Що цікавого й нового підготували автори проєкту, котрий уже завоював прихильність численної аудиторії, зокрема іноземної? Про це ми запитали в автора програми, учасника бойових дій Вадима Коробенка.

“Це проєкт про силу й міць української зброї, про наші традиції та навички ведення бойових дій у різних умовах: у небі, на суходолі, в морі, – розповів автор. – Власне, це певний аналіз того, що в нас було, що є та до чого ми прагнемо. Також плануємо робити невеличкі нариси наших частин і підрозділів. З особливим акцентом на сьогодення і на майбутнє. Не літописи. Нарис із позиції тієї модернізації, яку вони пройшли у період з 2014 року, враховуючи всі виклики й умови ведення бойових дій”.

За словами Вадима Коробенка, у кожній із програм йтиметься не про персоналії. Наприклад, один з випусків присвячено системі протиповітряної оборони, інший – військовій кінології, чи гендерній рівності у лавах ЗСУ. Згодом “Полігон” детально розповість про морську та берегову охорону. Тобто, спектр дуже широкий. Перша ж серія оновленого проєкту присвячена українським гвардійцям.

Серед особливостей програми Вадим Коробенко також виокремив невеличкі, однак важливі екскурси в історію.

“Є дуже багато цікавих фактів, які ми вводимо у випуски задля того, щоб глядачі могли зрозуміти, чому щось зараз відбувається саме так, а не інакше, – додав автор проєкту. – До прикладу, коли ми робили програму про морську та берегову охорону, то виявили, що, наприклад, зараз є актуальним вибудовувати так званий “москітний” флот–- щось на кшталт того, що мали наші козаки на “Чайках”, перемагаючи турецькі галери. Наша команда робить програми максимально доступними. Проєкт “Полігон” є суспільно корисним. До того ж, у нас немає певної обмеженої аудиторії, наприклад, винятково чоловічої. Буде цікаво абсолютно всім. Головне – не перевантажувати подібні сюжети сухими даними та цифрами. Для іноземної аудиторії це теж буде цікаво. До нашого медіаконтенту, зокрема мілітарної тематики, прикута неабияка увага у світі. Україна нині практик, а не теоретик, адже ми на жаль є учасником гібридної війни. Тож, відповідно, до подібних матеріалів глядачі профільної іноземної аудиторії проявлятимуть інтерес.

Проєкт виходитиме в ефір англійською, російською та українською мовами. Прем’єрні випуски українською та російською можна побачити в ефірі щосереди о 05:30 та 19:30 відповідно. Англійською проект стартує 15 листопада о 18:30.

Першу серію оновленого “Полігону” дивіться за посиланням.

Усі випуски програми можна побачити на нашому Уoutube-каналі за посиланням.

Джерело UATV
дата 13.11.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV