Омбудсмену РФ можуть заборонити в’їзд в Україну, – Людмила Денісова

Російський Омбудсмен приїхала до окупованої Керчі, вкотре порушивши правила перетину українського кордону

uatv
23.10.2018

Фото korrespondent.net

Російському Омбудсмену Тетяні Москальковій за черговий незаконний візит до окупованого Криму знову можуть заборонити в’їзд на територію України. Про це Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

За словами Денісової, 23 жовтня російський Омбудсмен приїхала до окупованої Керчі, “в черговий раз порушивши правила перетину українського кордону”.

“За такі дії їй було заборонено в’їжджати до України. Обмеження були зняті Президентом України задля виконання домовленостей із президентом РФ щодо взаємних та синхронних відвідувань ув’язнених. Порушення законодавства України Омбудсменом РФ може спричинити нову заборону в’їзду її до України та поставити під загрозу взаємні відвідування”, – зазначила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко у червні скасував заборону на в’їзд на територію України російському Омбудсмену Москальковій, щоб вона могла відвідати росіян, які перебувають в Україні.

Візити російського Уповноваженого з прав людини мали відбуватися паралельно з візитами українського Омбудсмена до політв’язнів Кремля. Однак Росія Денісову до українських політв’язнів так і не допустила.

Нагадаємо, що Людмила Денісова закликала міжнародну спільноту розслідувати трагедію в технікумі в окупованій Керчі, де було вбито 21 людину.

Джерело UATV
дата 23.10.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV