Ольга Степанець – десятирічна танцівниця, майстерність якої високо оцінили в Лондоні (ВІДЕО)

uatv
07.07.2019
Скрін із відео

Десятирічна Ольга Степанець із Черкас – багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів з сучасних танців у сольних і командних виступах. Вона двічі ставала чемпіонкою України з танцювального шоу, а також є володаркою гран-прі Міжнародного онлайн конкурсу-фестивалю Golden Time, який відбувся у Лондоні.

За словами Оксани, мами Олі, дівчинка завжди була гіперактивною.

“Відразу стало зрозуміло, що буде спортивний напрямок, тому що вже в 6 місяців ми зробили перше сальто з дивана. Ходити почала дуже рано – в сім місяців і десь тиждень-півтора”,– згадує Оксана Степанець.

Сьогодні дуже складно уявити собі, що в ранньому дитинстві в Олі були проблеми зі здоров’ям, які в подальшому могли вплинути на все її життя.

“Народилася вона з варусною деформацією колінних суглобів. Візуально ніжки нагадували колесо. До року лікарі не дозволяли їй навіть вставати, сказали сидіти тільки в колясці”, – говорить мама юної спортсменки.

Оскільки маленька Оля була непосидою, цей варіант її зовсім не влаштовував. Батьки віддали дівчинку на спортивну гімнастику.

“Тренер нам сказала, що дуже хороші спортивні дані у дитини, але вона така ще маленька… Порадили зачекати до 5 років”, – згадує жінка.

Так Олю вирішили віддати на танці. Змінивши кілька студій і тренерів, вона потрапила в танцювальний колектив “Вікторія”. З цього моменту життя дівчинки кардинально змінилося.

“Протягом року я побачила, що відбувся колосальний прорив як танцюриста, далі – серйозні змагання, нагороди, торік вона отримала “Золоту зірку”, – зазначила мама Олі.

У танцювальному класі дівчатка і хлопчики освоюють самі різні стилі – модерн, контемпорарі, диско, хіп-хоп, джаз-фанк, вакінг. В Олі більше лежить душа до джаз-модерну і контемпорарі. Ці стилі емоційні, кожен рух несе певний сенс. У цілому дівчинці дуже добре вдається передати історію, яка закладена в кожному її номері. Це важливе вміння для танцюриста. Ще Оля непогано справляється з непередбаченими ситуаціями на сцені. Наприклад, якщо забула якийсь рух а бозв’язку – в хід іде імпровізація.

“Кожен свій виступ вона переживає як вперше. Зосереджена і спостерігає за іншими дітьми,оцінює свої сили”, – розповідає Оксана Степанець.

Класичне “головне не перемога, а участь” для Олі не актуально. Її внутрішня установка – завжди бути першою, виділитися, показати на всі сто свої вміння.

Крім танців, наша героїня займається акробатикою. Тому її номери завжди яскраві.

“Вона добре стрибає акробатику, то тут потрібно віддати належне батькам. Вони вкладають, це додаткові заняття, навантаження на дитину”, – говорить Вікторія Сухенко, керівник танцювального колективу.

Одного разу з серйозною травмою дівчинка примудрилася провести ціле тренування, індивідуальні заняття, та й ще приїхати на роликах додому.

“Ми готувалися їхати на денс-шоу в Кривий Ріг, і ось я зробила акробатичний елемент, однією ногою приземлилася плавно, а іншою – стукнулась”, – згадує дівчинка.

Уже в травмпункті стало ясно, що в Олі перелом. Участь у змаганнях скасували, але як тільки зняли гіпс, дівчинка побігла на тренування.

Оля і далі планує активно займатися танцями, адже вони для неї значать дуже багато.

“Вона бачить себе не просто в танцях, а хоче пов’язати з телебаченням чи кіно”, – уточнила мама Олі.

Більше випусків програми Future UA на телеканалі UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 07.07.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV