Олег вже майже не встає, – сестра Сенцова підтвердила погіршення стану українця

Український режисер написав у листі сестри, що кінець близький, і він не про звільнення

uatv
08.08.2018
Фото unn.com.ua

Про це сестра незаконно ув’язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова Наталя Каплан написала на своїй сторінці у Facebook.

“Все не просто погано, все катастрофічно погано. Олег мені через адвоката передав лист, він майже не встає. Написав, що кінець близький, і він це не про звільнення. Запитує, чи цікавиться хтось ще його голодуванням, йому не передають листів, ніяких! Каже, що він зараз в інформаційному вакуумі та взагалі не знає, що відбувається”, – йдеться у повідомленні.

Наталя Каплан також підтвердила, що ЄСПЛ наполягає на переведенні Олега до цивільної лікарні, причому, ближче до місця прописки. “Олег відмовився, каже, що він просто не переживе етап, а в цивільній лікарні в Лабитнангі, куди він вже потрапляв до реанімації, над ним знущаються ще більше, ніж у тюремній”, – повідомила сестра бранця.

“Це Росія, і я взагалі не уявляю, що ще можна зробити та як його витягти… все дуже погано”, – додала Наталя Каплан.

Все не просто плохо, все катастрофически плохо. Олег мне через адвоката передал письмо, он почти не встает. Написал, что…

Опубліковано Натал'єю Каплан Середа, 8 серпня 2018 р.

Нагадаємо, адвокат Олега Сенцова розповів про погіршення стану здоров’я режисера.

За його словами, Олега двічі намагалися вмовити поїхати у лікарню, проте він відмовився. Також він почав гірше почуватися через потепління у Лабитнангі. Відтепер він погано переносить спеку.

Дмитро Дінзе додав, що політв’язень не планує припиняти голодування. Їхати в лікарню він відмовляється через завідувача, який, на переконання самого Олега Сенцова, “агресивно до нього ставиться і, ймовірніше за все, може лише нашкодити йому”.

Раніше повідомляли, Росія відмовила у доступі до українського політв’язня Олега Сенцова міжнародній правозахисній групі Amnesty International.

Російський суд засудив Олега Сенцова до 20 років колонії за звинуваченням у тероризмі. Після цього бранець Кремля оголосив безстрокове голодування в колонії з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів.

Джерело UATV
дата 08.08.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV