Новий український лоукостер купив у Boeing літаків на $624 млн

Це наймасштабніша угода в українській авіації протягом останніх 10 років

uatv
20.03.2018

Фото Укрінформ-UATV

Авіакомпанія із України SkyUp Airlines і корпорація Boeing підписали контракт на $624 млн на виробництво 5 літаків серії Boeing 737 MAX із можливістю дозамовлення ще 5, повідомили у прес-службі української авіакомпанії.

Як пояснюють у компанії, ця угода унікальна ще й тим, що вперше для ринку Європи замовлення на виробництво повітряних суден було розміщене ще до початку перших польотів самої авіакомпанії.

Замовлення містить два повітряних судна нового покоління Boeing 737 MAX 8 і три середньомагістральних авіалайнери Boeing 737 MAX10. Поставка перших п’яти літаків безпосередньо з заводу в Сіетлі очікується 2023 року.

Згідно з умовами контракту, передбачена опція дозамовлення ще п’яти літаків цих же моделей з аналогічними термінами поставки. Таким чином, флот авіакомпанії SkyUp Airlines в 2023–2024 роках поповниться відразу 10-ма новітніми повітряними суднами.

Модель Boeing 737 MAX вперше буде поставлена не лише для авіакомпанії в Україні, а й для країн Східної Європи, Центральної Азії та СНД.

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines почне польоти з квітня 2018 року. У перший рік роботи планується виконання міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. З середини літа відбудуться перші регулярні рейси за маршрутами Київ – Одеса і Харків – Одеса, а також будуть відкриті продажі на міжнародні рейси до Барселони та Ларнаки.

На сьогоднішній день флот компанії складають три літаки Boeing 737 Next Generation.

Джерело UATV
дата 20.03.2018
категорії Економiка
поділитися
Топ новин на UA|TV