НБУ спростив умови кредитування малого та середнього бізнесу

uatv
06.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Національний банк спростив умови кредитування банками фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

“Правління НБУ затвердило зміни до Положення №351, які мають спростити умови кредитування банками фізичних осіб-підприємців”, – сказано в повідомленні.

Це правило поширюється на усі кредити ФОПам до 5 млн грн. Ключовим фактором оцінки ризиків позичальників буде своєчасність погашення боргу.

Такий підхід до оцінки кредитних ризиків фізичних осіб – підприємців також спростить формальні процедури з кредитного адміністрування. Загалом це розширить можливості банків кредитувати малий та середній бізнес та спростить підприємцям доступ до кредитних ресурсів.

“Відновлення кредитування залежить, зокрема, від простоти отримання кредиту. Ми хочемо забезпечити такі умови, коли і малий бізнес має доступ до фінансування, і водночас ризики для банків та системи загалом лишаються низькими та контрольованими, зберігається цінова та фінансова стабільність. Це логічне продовження роботи з активізації кредитування, яке забезпечить стійке економічне зростання“, – заявила перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

Нагадаємо, що ЄІБ надасть Україні €400 млн на підтримку агропромисловості.

Джерело UATV
дата 06.12.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×