Наталії Поклонській висунули підозру у держзраді та воєнних злочинах

Найближчим часом їй також можуть пред'явити звинувачення у переслідуванні Олега Сенцова

uatv
10.10.2018

Фото з сайта slovoidilo.ua

Нинішньому депутату Держдуми Наталії Поклонській, яка після незаконної анексії Криму перейшла на бік Росії, висунули підозру у держзраді та порушенні законів та звичаїв війни.

Про це повідомив під час презентації стратегії розвитку прокуратури Криму у Києві генеральний прокурор Юрій Луценко, передає UATV.

“Сьогодні статусу підозрюваної згідно українського законодавства також набула Наталія Поклонська. Щодо неї складено і підписано повідомлення про підозру за те, що, перебуваючи на посаді так званого прокурора Республіки Крим, вона вчинила порушення законів та звичаїв війни, що передбачено міжнародними договорами”, – сказав Юрій Луценко.

Також він наголосив, що мова йде не тільки воєнні злочини (ч.1, ст.438 ККУ), а й про держзраду (ст. 111 ККУ). Поклонська приймала особисту участь у забороні діяльності Меджлісу, наголосив генпрокурор.

Крім цього, найближчим часом Наталії Поклонській також можуть пред’явити звинувачення у переслідуванні Олега Сенцова. Зараз цей епізод ще доопрацьовується.

Про висунення підозри Наталії Поклонській уже повідомили.

Нагадаємо, за словами Володимира Єльченка, мілітаризація Криму РФ матиме наслідки для безпеки Південної Європи. Росія нарощує в Криму військову силу і використовує півострів в якості бази для бойових операцій у Сирії.

 

Джерело UATV
дата 10.10.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV