Найбільші за часів Незалежності: у ЦВК показали виборчі бюлетені (ФОТО)

uatv
21.03.2019
Фото Укрінформ-UATV

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук розповіла, якими будуть бюлетені для голосування в першому турі виборів Президента. Про це вона сказала під час брифінгу, повідомляє Укрінформ.

За словами очільниці ЦВК, з 8 березня підприємство Поліграфічний комбінат “Україна” цілодобово друкує виборчі бюлетені.

“Сьогодні йде друк виключно бюлетенів стосовно голосування, яке призначено на 31 березня 2019 року. Про друк жодних інших бюлетенів ітися не може, тому що ані форма, ані зміст такого бюлетеня ще не затверджені Центральною виборчою комісією, оскільки нікому не відомо, чи буде другий тур і хто саме значитиметься у цьому другому турі в бюлетені”, – сказала Сліпачук.

Відзначимо, що розмір цьогорічного бюлетеня на президентських виборах – 20 см на 80 см, він містить відомості про 39 кандидатів.

“Якщо скласти всі виборчі бюлетені в один ряд, то смуга буде завдовжки 24 тисячі 354 км, по суті, така відстань між Києвом і столицею Уругваю“, – заявила глава Центрвиборчкому, додавши, що площа всіх замовлених бюлетенів становить майже 5 квадратних км, що дорівнює 70 футбольних полям.

Заступник голови ЦВК Євген Радченко зазначив, що для дня голосування на виборах президента 31 березня було замовлено виготовлення 30 млн 441 тисячу 372 бюлетенів. За його даними, вартість одного бюлетеня становить 4 гривні 26 коп.

Директор поліграфкомбінату “Україна” Юрій Оніщенко повідомив, що бюлетень друкується спеціально виготовленою виключно для нього фарбою на папері вітчизняного виробництва та має 10 ступенів захисту від підробки. За його словами, друк бюлетенів триватиме до 24 березня.

Також Оніщенко заявив, що ці бюлетені є найбільшими на президентських виборах за часи Незалежності України.

Нагадаємо, що у виборчому бюлетені залишилися імена 39 кандидатів у президенти.

Джерело Укрінформ
дата 21.03.2019
категорії Випуски новин, Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV