“Нафтогаз” нагадав “Газпрому” про борг і пеню в 500 тисяч доларів

Російський монополіст повинен сплатити 2,56 мільярда доларів

uatv
30.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

За позовом НАК “Натфогаз України” окружний суд Амстердама наклав арешт на акції компанії оператора газопроводу “Блакитний потік” “Блю Стрім Пайплайн Компані Б.В.”, які належать російському “Газпрому”.

“Нафтогаз України” підтвердив арешт акцій “Газпрому” і нагадав російській компанії про необхідність виплати боргу, а також про щоденну пеню у півмільйона доларів.

Про це українська газова компанія написала на своїй сторінці у Facebook.

“Кажуть, люди скаржаться, що ми начебто намагаємося задушити їхню компанію. Арештовуємо активи, західні банки не дають фінансування, доводиться позичати у російських пенсіонерів. Воно нам треба? Виплатіть же борг, і все. Щодня півмільйона додається”, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, європейське майно “Газпрому” піде з молотка у разі невиплати боргів “Нафтогазу”. Ще 28 лютого  Стокгольмський арбітраж виніс рішення щодо доплати “Нафтогазу України” 4,63 мільярда доларів за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту. Віднявши від цієї суми борги української компанії перед російським монополістом, “Газпром” має сплатити 2,56 мільярда доларів.

Джерело UATV
дата 30.08.2018
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV