На UATV стартує цикл сюжетів про те, як Грузія протистоїть агресії РФ (ВІДЕО)

uatv
05.08.2019
Скрін з відео

Російська окупація Грузії триває вже більше 10 років. Під впливом РФ – чверть території країни, і ця площа постійно збільшується. 20 і 21 червня 2019 року грузини вийшли на акції протесту – їх обурила поведінка комуніста РФ Сергія Гаврилова – політик просто сів в крісло спікера парламенту Грузії. В ході зіткнення з поліцією постраждали 250 людей.

Журналістка UATV Любов Задорожна тиждень працювала в Тбілісі, спілкувалася з очевидцями та учасниками розгону антиокупаційного мітингу. Герої її сюжетів – протестувальники, експерти, журналісти, а також українці, які проживають в Грузії.

Фото UATV

“Найбільше нас вразила масовість протесту проти впливу Кремля на грузинську політику, хоча ми прилетіли, коли увага міжнародних ЗМІ вже згасала, – розповідає автор циклу сюжетів, журналістка UATV Любов Задорожна. – Мітинги не припиняються досі. Росія окупувала четверту частину території країни. Силовики РФ продовжують викрадати людей на лініях з окупованими територіями. Росія “пересуває” так звані “кордони”.

У спілкуванні жителі Грузії постійно наголошують, що цим окупація не обмежується.

“Офіційній Москві потрібна “ручна”, залежна Грузія. Кремль посилює вплив на всі сфери сусідньої держави. Якими способами – розповість наш цикл сюжетів”, – підкреслила Любов Задорожна.

Цикл сюжетів “11 років окупації” вийде з 5 серпня в випусках новин російською та англійською мовами. Також його можна подивитися на YouTube-каналі UATV за посиланням.

Джерело UATV
дата 05.08.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV