На Раді міністрів закордонних справ ОБСЄ обговорять агресію РФ проти України

uatv
05.12.2019
Фото Twitter OSCE

У столиці Словаччини Братиславі сьогодні, 5 грудня, розпочалося 26-те щорічне засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ (РМЗС), яке триватиме два дні. Україну на заході представлятиме делегація МЗС на чолі з міністром закордонних справ Вадимом Пристайком.

Про це повідомляє пресслужба зовнішньополітичного відомства України, інформує UATV.

Під час заходу планується проаналізувати діяльність ОБСЄ за 2019 рік, а також визначити стратегічні орієнтири на наступний рік.

“Триваюча агресія Росії проти України як головна загроза європейській безпеці шостий рік поспіль посідатиме центральне місце на цьогорічному засіданні Ради міністрів ОБСЄ; відбудеться обговорення широкого кола питань діяльності організації в межах військово-політичного, економіко-довкільного та людського вимірів, з метою досягнення консенсусу щодо шляхів подолання актуальних викликів європейській безпеці”, – йдеться у повідомленні.

В окремому інформаційному заході міністерського рівня, яке відбуватиметься у межах засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, братимуть участь також колишні бранці Кремля Олег Сенцов та Роман Сущенко.

Пристайко також проведе низку двосторонніх зустрічей із очільниками МЗС держав-учасниць. Планується, що сторони обговорять актуальні питання двосторонніх відносин.

Нагадаємо, в ОБСЄ призначили нового спецпредставника у ТКГ.

Джерело UATV
дата 05.12.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×