На Донбасі вперше відбудеться п’ятиденне виїзне засідання Комітету з прав людини

uatv
21.10.2019
Фото з сайта 24tv.ua

Комітет ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій проведе виїзне засідання на Донбасі, яке вперше триватиме п’ять днів.

Про це заявив голова згаданого Комітету, народний депутат України Дмитро Лубінець, повідомляє UATV з посиланням на Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

“Вперше в історії українського парламенту виїзне засідання триватиме аж 5 днів. Весь цей час Комітет працюватиме в Донецькій та Луганській областях. Ми відійдемо від традиційного офіціозу, коли виїзне засідання обмежувалось візитом до військово-цивільних адміністрацій. Натомість побуваємо в пунктах пропуску, оглянемо зруйновані внаслідок війни міста та села, об’єкти соціальної інфраструктури та підприємства, поспілкуємось з людьми, які живуть у “сірій” зоні”, – сказав Дмитро Лубінець.

Також він додав, що такий формат засідання дозволить членам Комітету на власні очі побачити, як живуть громадяни на сході держави, і почути про їх проблеми з перших вуст.

Нагадаємо, Зеленський закликав ООН моніторити порушення прав людини на окупованих територіях.

Джерело UATV
дата 21.10.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV