МЗС закликає міжнародну спільноту посилити тиск на РФ через агресію проти Грузії та України

uatv
07.08.2020
Фото Укрінформ

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує розв’язану 7 серпня 2008 року збройну агресію Російської Федерації проти Грузії, а також незаконну окупацію суверенних територій Грузії – Абхазії і Цхінвальського регіону/Південної Осетії та кроки російського окупаційного режиму, спрямовані на їхню фактичну анексію.

Про це повідомляє UATV із посиланням на заяву МЗС у зв’язку з 12-ми роковинами збройної агресії Росії проти Грузії.

“Триваюча “бордеризація” окупованих грузинських територій, системні затримання і викрадення громадян Грузії на лінії окупації, обмеження їхніх фундаментальних прав і свобод, надзвичайно складна гуманітарна та безпекова ситуація – ось основні “досягнення” дванадцятирічної окупації Російською Федерацією Абхазії і Цхінвальського регіону/Південної Осетії, Грузія”, – ідеться в ній.

У відомстві зазначають, що Україна послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії в її міжнародно визнаних кордонах, а також закликає РФ припинити збройну агресію проти Грузії, вивести російські війська з її окупованих територій та дозволити безперешкодний доступ міжнародним правозахисним і моніторинговим організаціям.

МЗС України закликає міжнародну спільноту посилити міжнародний тиск і санкційний режим проти Російської Федерації задля примушення її до припинення агресії проти Грузії і України та деокупації їхніх суверенних територій.

Читайте також: Міжнародна спільнота не має права заплющувати очі на цензурування історії, – МЗС

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що вирок до 3,5 років позбавлення волі в колонії російському історику Юрію Дмитрієву є війною з правдою про історію України у складі СРСР.

Джерело UATV
дата 07.08.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×