МОЗ опублікувало мультфільми з рекомендаціями про коронавірус (ВІДЕО)

Скрін з відео

Міністерство охорони здоров’я України поширило два мультфільми про те, як діяти, якщо ви відчуваєте, що захворіли, та про те, як не заразитися коронавірусом.

Про це повідомляє UATV з посиланням на МОЗ.

“Якщо ви відчуваєте, що захворіли, дотримуйтеся таких рекомендацій. При чханні та кашлі прикривайте рот і ніс серветкою, медичною маскою чи рукою в ліктевому згині. Одноразову серветку важливо одразу викинути та помити руки з милом або обробити спиртовмісним антисептиком. Якщо ви погано почуваєтеся, важливо залишатися вдома. Повідомте свого сімейного лікаря та дотримуйтеся його рекомендацій”, – розповідають у першому мультику.

У другому відео українців інформують про те, як зменшити ризик зараження новим типом коронавірусу.

“Уникайте контакту з людьми, у яких є ознаки температури та кашель. Правильно використовуйте медичні маски та засоби індивідуального захисту, особливо в медичних закладах. Мийте руки з водою та милом або дезінфікуйте засобом на основі спирту. Уникайте контакту з продуктами тваринництва, свійськими чи дикими тваринами, щоб запобігти передачі вірусу від них. Після контакту ретельно мийте руки, а під час приготування ретельно обробляйте м’ясні продукти”, – йдеться в другому мультику.

Нагадаємо, що за останніми даними, коронавірусом заразились понад 80 тисяч осіб. Із них 2762 людини померли. Проте понад 30 тисяч одужали. Зазначимо, що в Україні немає жодного випадку захворювання новим типом коронавірусу.

Читайте також: Коронавірус: у США розпочалися випробування ліків на людях

Прямой эфир