Людмила Денісова закликала міжнародну спільноту розслідувати трагедію в окупованій Керчі

За словами Омбудсмена, люди в незаконно анексованому Криму зараз дуже налякані

uatv
17.10.2018

Фото korrespondent.net

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала міжнародну спільноту розслідувати трагедію в технікумі в окупованій Керчі, де було вбито 17 осіб. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Омбудсмен звернулася до глави контртерористичного управління ООН Володимира Воронкова та генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда з проханням сприяти розслідуванню жахливої трагедії та вжити необхідних заходів задля безпеки людей.

Також вона попросила свою російську колегу Тетяну Москалькову терміново прибути в окуповану Керч і забезпечити жертв трагедії всім необхідним, а також висловила готовність долучитися до неї і зробити все можливе, щоб допомогти сім’ям загиблих та пораненим.

За словами Омбудсмена, люди в окупованому Криму зараз дуже налякані. На її думку, родинам загиблих та поранених як ніколи необхідна психологічна підтримка та медична допомога. Денісова висловила співчуття жертвам трагедії та їхнім близьким.

Нагадаємо, що в Технологічному коледжі окупованої Керчі стався вибух і стрілянина, за попередніми даними, загинули 17 осіб, близько 40 постраждали. У вчинені злочину звинуватили студента 4-го курсу коледжу, 18-річного Владислава Рослякова, який покінчив з собою.

Джерело UATV
дата 17.10.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV