Латвія прийме на реабілітацію звільнених українських політв’язнів та моряків, – Егілс Левітс (ВІДЕО)

uatv
16.10.2019
Фото ОП

Латвія продовжить програму реабілітації для військових ЗСУ, а також найближчим часом прийме на оздоровлення звільнених українських політв’язнів та моряків.

Про це заявив президент Латвії Егілс Левітс після зустрічі з главою української держави Володимиром Зеленським, повідомляє UATV.

Також Левітс зазначив, що його країна позитивно оцінює проведення в Україні реформ, і, зокрема, зміни у судовій системі. За його словами, у нашій державі також почала змінюватися судова культура.

“Ця реформа приведе до зміни юридичного мислення. І дуже важливо, щоб нова юридична культура з часом стала нормальною буденністю”, – зазначив президент Латвії.

Левітс наголосив, що його країна уже пережила впровадження таких реформ, і тепер готова ділитися досвідом і допомагати Україні у цьому питанні.

“Латвія також внесла свій внесок у зміцнення української судової системи, підвищуючи знання суддів, а також надаючи різного виду інформацію. Ми також засвідчуємо свою готовність і надалі співпрацювати у цій сфері, тому що жодна судова система ніколи не може бути закінченою, і добре можна зробити ще кращим. Наші міністерства юстиції у контакті один з одним, і ця співпраця продовжуватиметься”, – зазначив президент Латвії.

Також він наголосив, що його країна підтримує територіальну цілісність України і виступає проти незаконної анексії Росією Криму.

“Латвія сподівається, що у результаті зустрічі в Нормандському форматі буде можливість отримати позитивні рішення, і навіть до повного виконання Мінських домовленостей“, – додав Левітс.

Джерело UATV
дата 16.10.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV