Кулеба відкликав двох співробітників посольства України в Польщі, підозрюваних у корупції

uatv
01.03.2021
Фото з сайта khoda.gov.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відкликав двох співробітників посольства України в Польщі. Їх підозрюють у корупції.

Про це міністр написав у Facebook, інформує UATV.

“Вчора двох співробітників посольства України в Польщі спіймали на гарячому – їх затримали на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто з України в Польщу велику кількість валюти, золота та контрабандних цигарок. Випадок для МЗС кричущий“, – пише очільник МЗС.

Кулеба наголосив, що за його каденції на посаді міністра Україна не буде замовчувати такі ганебні випадки і тим більше покривати їхніх фігурантів.

“Тому я миттєво ухвалив три рішення. 1. Обох співробітників я негайно відкликав із довгострокового закордонного відрядження. Їхня робота в посольстві завершилася. У найближчі пару годин усі формальності з цього питання будуть завершені. 2. Проти обох співробітників починаємо дисциплінарне розслідування щодо виявлених фактів. Розслідування буде ретельне і швидке. Звісно, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв. Але за результатами розслідування я буду готовий ухвалювати будь-які рішення. 3. МЗС буде повністю взаємодіяти з правоохоронними органами, від яких ми очікуємо на швидке та неупереджене розслідування і встановлення усіх обставин справи”, – зазначив міністр.

Раніше повідомлялося, що в Україні створять Єдиний портал для викривачів корупції.

Нагадаємо, раніше голова ОП наголошував, що боротьба з корупцією є принциповою для чинної влади.

Джерело UATV
дата 01.03.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×