“Код безопасности”: на телеканалі “Дом” стартував новий проєкт

Колаж каналу “Дом”

Новий проєкт телеканалу “Дом” під назвою “Код безопасности” – це не тільки аналіз причин і наслідків збройних конфліктів у світі, а й обговорення інструментів, за допомогою яких вони створюються та підтримуються.

Щочетверга ведуча проєкту Тетяна Попова спілкується з українськими і закордонними політиками, високопоставленими військовими і чиновниками, а також провідними експертами, які розповідають про механізми впливу на людей, таємні операції і дають тверезу оцінку тому, що відбувається сьогодні.

“У сучасному світі проводиться багато операцій – інформаційних, економічних, операцій впливу і, власне, військових, – каже Тетяна Попова. – Часто вони ведуться таємно. У нашій програмі ми “розкодуємо”для глядачів ці операції, щоб вони могли дізнатися, що насправді сталося. Серед наших гостей будуть і командувачі НАТО, і генерали західних армій, і відомі письменники-розслідувачі, за книгами яких Голлівуд знімає блокбастери, або чиї матеріали в західних ЗМІ можуть зміщувати уряди”.

Творці проєкту відзначають, що в російськомовному інформаційному просторі майже немає інтерв’ю зі спікерами подібного рівня на тему колективної безпеки, дій і контрдій основних гравців. Деякі спікери з НАТО раніше жодного разу не давали інтерв’ю в Україні або в російськомовному інформпросторі. І вони з’являться в ефірі каналу “Дом”.

“Наші глядачі, як на окупованих територіях Криму і Донбасу, так і в цілому в російськомовному просторі, мають в основному доступ тільки до однієї точки зору – російської, – зазначає ведуча. – А вона, як ми переконалися під час гібридної війни Росії проти України, дуже часто далека від реальності. Наші гості розповідають, що відбувалося насправді”.

Тема прем’єрної програми “Код безопасности” – конфлікт між Вірменією і Азербайджаном. Для команди проєкту важливо було дати чотири точки зору з приводу даної ситуації: Вірменії, Азербайджану, Туреччини і азербайджанського опозиціонера. За словами Тетяни Попової, у майбутніх програмах нечасто буде така велика кількість спікерів.

“Код безпеки” – щочетверга, о 22:05, на телеканалі “Дом”.

Прямой эфир