Ілон Маск створив субмарину для порятунку дітей у Таїланді (ВІДЕО)

Цей міні-підводний човен – багатофункціональний, і може бути використаний як рятувальна капсула в космосі

uatv
09.07.2018

Фото з Twitter-сторінки Ілона Маска

Команда компанії винахідника Ілона Маска розробила міні-субмарину для порятунку підлітків і їхнього тренера, які застрягли у печері в Таїланді через підйом води.

Відео випробувань Маск опублікував у Twitter.

Корпус експериментальної субмарини є порожньою трубою для подачі рідкого кисню від паливної системи ракети Falcon 9. Через невеликі розміри підводний човен здатен проходити вузькі ділянки тунелів печери, а для його транспортування потрібні два дайвери.

За словами мільярдера, цей міні-підводний човен – багатофункціональний, і може бути використаний як рятувальна капсула в космосі.

Нагадаємо, що юні футболісти та їхній тренер зникли 23 червня.

Після дев’яти днів масштабних і виснажливих пошуків, до яких було залучено навіть сили військово-морського флоту та повітряних сил Таїланду, в печерному комплексі Тхам Луанг Нанг Нон на півночі країни нарешті знайшли зниклих там підлітків та їхнього футбольного тренера.

Через складні умови печерного комплексу операція з евакуації дітей пов’язана з величезною небезпекою і може затягнутися на місяці.

6 липня стало відомо, що загинув колишній військовий водолаз, який приєднався до пошукових дій, щоб врятувати групу дітей, які опинилися в затопленій печері. 38-річний офіцер ВМС Таїланду втратив свідомість, коли доставляв кисневі балони дітям. Як розповів губернатор, водолазу не вистачило кисню на зворотному шляху.

Для їхнього визволення з печер відкачують воду. 8 липня розпочалася рятувальна операція.

Ілон Маск погодився відправити інженерів, щоб витягнути дітей з печери у Таїланді.

Джерело UATV
дата 09.07.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV