ILLARIA – етно-співачка, яка прославляє Україну в світі (ВІДЕО)

Програма Music day розповідає, як створювався один із найпопулярніших українських гуртів

uatv
14.07.2018
Фото UATV

ILLARIA – українська співачка, композитор і поетеса. Солістка власного музичного проекту ILLARIA, який існує з 2007 року. Закохалася Ілларія в етнічну музику, коли вперше почула архівні польові записи етномузиколога. Відтоді почала збирати фольклор, розшифровувати його й робити свої пісні, додаючи елементи фольку.

Склад групи ILLARIA – (вокал), Павло Терещенко (барабани), Роман Солук (духові), Андрій Гуськов (басист), Сергій Дячок (гітара), Іван Лапухов (клавіші).

“Я ніколи не ставила собі за мету виїхати за кордон, це результат моєї роботи тут. Я україномовна співачка, я себе такою відчуваю і це важливо, я завжди створювала музику для українців і про українців”, – розповіла вокалістка Ілларія.  Співачка каже, що на самому початку кар’єри її дуже підтримала закордонна публіка: перші виступи були в Казахстані, Польщі, Великої Британії, Італії, Канаді, і тільки через деякий час в Україні.

“Та зараз у нас велика армія шанувальників і в Україні”, – наголошує Ілларія.

Група ILLARIA, крім гастролей Україною та за кордоном, брала участь у музичних фестивалях.  Вони вже випустили 4 альбоми: “Вільна”, “13 місяців”, “Я Жива” і “Подих”, а також 7 синглів, які відразу ж стали хітами.

Ще артисти беруть активну участь у телевізійних шоу і програмах.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата14.07.2018
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×