Global News Forum-2020 відбудеться у Києві (ФОТО)

uatv
02.08.2019
Фото Copyright Asia Pacific Broadcasting Union

У 2020 році Україна прийматиме масштабний міжнародний медіазахід – Global News Forum. Він відбудеться у Києві 13-15 липня. Організатором Global News Forum є Азійсько-Тихоокеанська спілка мовників – ABU.

Співорганізатором Global News Forum-2019, який відбувся 29-31 липня у Стамбулі, була Турецька телерадіокорпорація TRT. Під час форуму у Стамбулі було оголошено, що наступного року він відбудеться у Києві, а співорганізатором буде телеканал іномовлення UATV. Очікується, що у події візьмуть участь представники 100 провідних мовників із понад 30 країн.

“Global News Forum – новинний форум, на який приїздять керівники телекомпаній та шеф-редактори інформаційних редакцій. Це одна з найважливіших подій для телеканалів, і UATV отримав право на її проведення наступного року в Україні”, – розповіла генеральний директор ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Людмила Березовська.

За її словами, досвід участі в попередніх двох форумах дає можливість врахувати як переваги, так і недоліки організації. А отже, успішно провести захід в Україні.


Фото Copyright Asia Pacific Broadcasting Union

“Ми ретельно обираємо теми, спікерів, учасників, гостей, тому загалом підготовка до форуму – це тривалий процес, який займає близько півроку”, – відзначила Венді Еверетт, директорка ABU news та організатор заходу в Стамбулі.

Global News Forum, котрий відбувся у Стамбулі 29-31 липня 2019 року, був присвячений темі “Довіра та правда у журналістиці”. Учасники форуму обговорили проблеми протистояння фейковим новинам, побудови довіри аудиторії, необхідності дотримання етики під час висвітлення гуманітарних криз, конфліктів та природних катастроф, сили та водночас небезпеки в глобальній журналістиці в контексті смерті Джамаля Хашоггі.

Україну на форумі представляли генеральний директор ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Людмила Березовська та заступник генерального директора з інформаційної політики – шеф-редактор Тетяна Овдієнко. На запрошення організаторів вони провели презентацію українського телеканалу іномовлення UATV та його співпраці з ABU, а також розповіли про Україну – як країну, де відбудеться наступний форум Global News Forum.

Джерело UATV
дата 02.08.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV