Fusion accord: як UATV знайомить світ із українською класичною музикою (ВІДЕО)

uatv
22.01.2019
Скрін із відео

Одна з найбільш популярних і найперших програм телеканалу UATV Fusion accord у новому році модернізувалася. Замість 15-хвилинної програми про творчі історії професійних музикантів, спеціальні музичні школи, консерваторії та інститути телеканал запустив короткий формат програм у жанрі оригінальних кліпів.

У кожному випуску українські музиканти виконують класичні українські та іноземні пісні.

Програма Fusion accord раніше виходила один раз на тиждень. А тепер це міжпрограмний продукт, що виходить кілька разів на день і триває від 2 до 8 хвилин.

Автор програми – музикант, заслужена артистка України Тетяна Кумановська.

“Я вважаю, що новий формат програми піде на користь нашим глядачам. Аудиторія класичної музики не надто широка, вона не така популярна, як поп чи інший напрям. Завдяки нашій програмі глядачі поміж іншим дізнаються про українських артистів, а хронометраж програми дозволяє викликати цікавість і не дає знудитися глядачеві перед телевізором”, – розповідає пані Тетяна.

Вона наголошує, що Fusion accord на UATV популяризує українську музику.

“Завдяки новому формату ми ближче знайомимо світ із українською класичною музикою. Всі герої нашої програми – професійні виконавці, колективи… Я 20 років працюю у музичній сфері, знаю всі наші колективи, тож можу з упевненістю сказати, що українські артисти – найкращі у світі. Це не просто для пафосного слівця. Я добре знаю на своєму досвіді, як приймають і люблять наших артистів за кордоном. Глядачі їх чекають, запрошують і приходять на концерти. Переконана, що потрібно ще більше розказувати про українських артистів. Музична школа в Україні, до того ж, будь-яка – фортепіано, скрипка, вокал, хор – одна із найкращих, ми готуємо хороших і потужних музикантів”, – розповідає Тетяна Кумановська.

Авторка програми зазначає, що знайти артистів чи ансамбль для програми нескладно, адже в Україні вистачає професійних музикантів. Важче, за її словами, вирішити, кого ж саме взяти в першу чергу та які пісні обрати. Тому автори вирішили робити своєрідні тематичні підбірки.

“Приміром, коли були Різдвяні свята, ми робили спеціальну святкову підбірку, знімали гурти та виконавців. Першим був ансамбль “Благовість“, який виконував колядки та щедрівки або різдвяні пісні із різних країн світу. Також ми записували пісні фольклорно-етнографічного ансамблю “Калина“, котрий співав українські народні пісні”, – говорить заслужена артистка.

Також вона розповіла, що Fusion accord намагається показати класичну музику, яка буде цікавою для широкого глядача. “У лінійці нашої програми намагаємося підбирати класичну музику, щоб вона не була занадто складною для глядачів. Музика для широкого глядача повинна бути або впізнаваною, або такою, над якою не треба дуже замислюватися, щоб вона просто лягала на душу”, – розповідає автор програми.

Дивіться випуски програми Fusion accord за посиланням.

Джерело UATV
дата 22.01.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV