Диктор UATV став першим українцем, який виступив в англійському театрі Дюссельдорфа (ФОТО)

Фото з Facebook English Theatre Düsseldorf

Першим українцем, котрий виступив в англійському театрі Дюссельдорфа (платформа для міжнародних артистів, яка базується в Німеччині), став співробітник телеканалу UATV, диктор англійської редакції Олег Карпенко.

Його запросили виконати роль у п’єсі американського драматурга Едварда Олбі “Що трапилося у зоопарку” – це крик самотньої людини, яка шукає сенс власного існування. Герої п’єси, Пітер і Джеррі, випадково знайомляться неподалік зоопарку і це стає фатальною подією у їхньому житті. Попри належність до різних соціальних верств, різного способу життя, світогляду та навіть територіальну віддаленість, вони обидва виявляються однаково беззахисними перед викликом часу та суспільства. Вистава відбулася 7 березня.

“Все сталося якось дуже прозаїчно і водночас магічно, – розповідає Олег Карпенко. – Я помітив пост в одній із соцмереж про кастинг у цьому театрі, тож просто подав заяву, ні на що особливо не розраховуючи. Вони миттю відповіли, запропонувавши мені текст для self-tape (самопроби, як їх звуть у нас). Я записав два дублі на кожного з персонажів, надіслав – і мене відразу ж затвердили! Причому сказали, що я б підійшов на обидва персонажі, але потім все ж  запросили грати Джеррі”.

Український актор розповідає, що не відчув складнощів у роботі з іноземними акторами, хоча репетиції тривали по 7 годин на день. Іноземні колеги зустріли його привітно. “Я знав, що репетиції триватимуть місяць, але не знав, де мені жити… Приємно вразило, що колеги про це потурбувалися і знайшли дуже затишне та комфортне житло через своїх друзів”.

Понад місяць репетицій, завантажений графік, життя в іншій країні не стали причиною для того, щоб призупинити роботу на UATV.

“Я колегам розповідав про свою роботу на телеканалі й вони з повагою ставилися до того періоду, коли мені треба було зачинитися в кімнаті, ізолювати її від звуків і попрацювати над озвучуванням контенту. Том, мій колега, до речі, теж працює в озвучці – тож нам було про що поговорити”, – каже англомовний бренд-войс UATV.

На цій виставі співпраця Олега Карпенка із театром не завершиться.

“Ми говорили про плани, можливо, попрацюємо над Чеховим наступного разу – це особливо сподобалося американцям, адже вони поважають не тільки свою, а й світову класику. Але цього разу має бути комедія – “Пропозиція” чи “Ведмідь”.

Прямий ефір