Другий транш макрофінансової допомоги ЄС Україна має шанс отримати цього року, – Мінфін

uatv
19.10.2019
Фото з сайта kmu.gov.ua

Міністр фінансів Оксана Маркарова під час триденного візиту української делегації до США обговорила план дій щодо другого траншу макрофінансової допомоги з виконавчим віцепрезидентом Єврокомісії з питань економіки, єврокомісаром з фінансових справ Валдісом Домбровскісом.

Про це Оксана Маркарова повідомила у Facebook, інформує UATV.

“Домовилися з Валдісом Домбровскісом про план дій щодо другого траншу макрофіну, де вже виконано всі умови, крім однієї, і де ще залишається шанс отримати кошти в цьому році. А також обговорили питання фінансування на 2020 рік”, – зазначила міністр.

За її словами, довгострокове та дешеве фінансування від офіційних кредиторів є пріоритетом Міністерства фінансів, так само як і розвиток внутрішнього ринку.

Українська делегація також провела низку зустрічей. Зокрема, з головою Паризького клубу кредиторів Оділь Рено-Бассо представники нашої держави обговорили поглиблення спрямованої співпраці між Мінфіном та казначейством Франції і посилення нашими інструментами інвестиційних проєктів.

“Із Сумою Чакрабарті ми пораділи рекорду в 1 млрд євро проектів вже за 10 місяців 2019 року і звірили годинники інвестицій ЄБРР в Ощадбанк”, – написала Маркарова.

Також під час візиту до Сполучених Штатів Америки українська делегація продовжила перемовини з Міжнародним валютним фондом.

“Продовжили перемовини з МВФ і разом з місією зустрілись як з директором Європейського департаменту Полом Томсеном, так і з новою очільницею МВФ, але гарним партнером України з часів своєї роботи в Світовому банку Крісталіною Георгієвою. Чекаємо місію в Києві найближчим часом”, – зазначила міністр фінансів України.

Крім цього, Маркарова виступила на форумі Human Capital project, де Україна є однією з активних учасниць.

Нагадаємо, українська делегація у США провела перемовини з головою МВФ.

Також в МВФ анонсували повернення своєї місії в Україну.

Джерело UATV
дата 19.10.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV