ДПСУ на кордоні затримала росіянина, він попросив про політичний притулок

uatv
27.10.2020
Фото МВС

На Луганщині прикордонники затримали росіянина в камуфляжі з військовим наплічником, який незаконно опинився на українській території.

Про це інформує пресслужба МВС.

Затриманий 33-річний громадянин Росії при собі мав лише армійський рюкзак із набором для виживання, мобільний телефон та кілька тисяч російських рублів. Він розповів, що усі необхідні для цієї подорожі речі придбав у спеціалізованому магазині.

Чоловік розповів, що родом із Казані. З 2008 року він очолював філіал організації, діяльність якої спрямована на зміну діючої влади у Росії. З 2016 року активно підтримував у соцмережах і матеріально український полк “Азов”. Затриманий стверджує, що за свої погляди неодноразово був засуджений. Зважаючи на погрози, можливе нове ув’язнення і побоюючись за своє життя, він вирішив втекти з країни.

Росіянина доставили до прикордонного підрозділу. Під час складання справи про адміністративне правопорушення чоловік звернувся із заявою про визнання його біженцем на території України або особою, яка потребує додаткового захисту.

Читайте також: Україна будуватиме нові пропускні пункти на кордоні, – президент

Раніше українські прикордонники затримали громадянина Молдови, якого розшукував Інтерпол.

Джерело UATV
дата 27.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×