Дональд Трамп схвалив оборонний бюджет США, який передбачає $250 млн допомоги Україні

Законопроект передбачає найбільше за десятиліття підвищення зарплат військовослужбовцям

uatv
14.08.2018
Фото Укрінформ-UATV

Президент США Дональд Трамп підписав закон, який передбачає витрати на національну оборону в розмірі 716 млрд доларів, повідомляє прес-служба Білого дому.

“Закон допоможе сформувати більш смертоносні та стійкі сили, збільшує розмір сухопутних військ, ВМС, ВПС і корпус морської піхоти на 15 600 осіб“, – йдеться у повідомленні.

Законопроект передбачає найбільше за десятиліття підвищення зарплат військовослужбовцям, збільшення числа військових кораблів, одиниць військової авіації, а також військового контингенту.

Згідно з документом, 617 млрд доларів буде виділено на базовий бюджет Пентагону, понад 68 мільярдів доларів – на зарубіжні надзвичайні операції, понад 21 млрд – на програму ядерних розробок.

Законопроектом також забороняється продаж Туреччині винищувачів п’ятого покоління F-35. Обмеження пов’язані з купівлею Анкарою російських зенітно-ракетних комплексів С-400.

Також закон передбачає надання Україні допомоги в розмірі 250 млн доларів у сфері безпеки.

Зазначимо, що фінансовий рік у США розпочинається з 1 жовтня.

Раніше Державний департамент США ухвалив рішення про продаж Україні протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Як повідомлялося, американський експерт Стівен Бланк заявив, що військова допомога США Україні не обмежиться наданням переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Джерело UATV
дата 14.08.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV