“Doctors”: UATV запускає проект про видатних українських вчених і лікарів

uatv
20.12.2018
Фото UATV

Українських науковців і лікарів, які в минулому столітті збагатили світову медицину, знають далеко за межами країни. Проте наразі маловідомими залишаються сучасні українці, які теж роблять вагомий внесок у розвиток світової медичної науки та практики.

Телеканал іномовлення UATV вирішив розповісти історії видатних лікарів. Проект “Doctors”, який вийде в ефір вже 26 грудня, почне знайомити глядачів з останніми інноваціями та дослідженнями у сфері медицини й науки України.

Кожна серія проекту, яка виходитиме у форматі документального науково-популярного фільму, це окрема мандрівка в повсякденне професійне життя лікарів та повне занурення в галузь їхньої діяльності.

“Ми – молода країна, фінансування медицини поки що недостатнє, але в нас неймовірна кількість талановитих професіоналів своєї справи, які розвиваються, шукають можливості, а іноді навіть випереджають багатьох іноземних колег завдяки нестандартному мисленню та сміливим рішенням. Наприклад, є багато винаходів, які за собівартістю дешевші від закордонних, а якістю не поступаються, – розповідає автор проекту Марія Бруні. – Метою проекту “Doctors” є надання беззаперечних доказів того, що фахівці України крокують у ногу із сучасними науковими та медичними тенденціями”.

У кожній серії герої “Doctors” діляться розповідями про своє професійне становлення, історіями створення унікальних винаходів та особистими міркуваннями про професію.

“Особисто для мене медицина й наука – це найперший індикатор потужності будь-якої держави, це лакмусовий папірець, з якого видно, що чекає на нас як націю. І велика кількість неймовірно талановитих особистостей нового європейського зразка, котрі працюють у цій галузі, надихають мене, дають віру в те, що це початок чогось великого”, – говорить Марія Бруні.

Прем’єрний випуск програми відбудеться 26 грудня і розповість про трансплантолога-хірурга печінки Олега Котенка та його команду.

Програма “Doctors” виходитиме українською, російською та англійською мовами.

Нагадаємо, що раніше UATV запустив програму “Ті, що змінили світ” про видатних українців із різних епох.

Джерело UATV
дата 20.12.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV