До Дня Незалежності телеканал UATV запустив цикл сюжетів про видатних українців (ВІДЕО)

Мета проекту – показати обличчя нової України

uatv
21.08.2018
Скрін із відео

На телеканалі іномовлення України UATV стартував цикл сюжетів “Народжені незалежними”. В рамках присвяченого Дню Незалежності циклу щодня у випусках новин англійською та російською мовами виходитимуть історії про визначних земляків, які живуть Україною і розвивають її.

Канал покаже українців, які є у рейтингах Forbes, українців, які перемагають у світових змаганнях, але про яких у світі практично не знають.

“Концепт циклу – показати обличчя нової України. Тих людей, які ведуть нашу країну до успіху, презентують її у світі, працюють для поступу та творять громадянське суспільство – вірять в Україну, в її людей, говорить завідувачка редакції інформаційного мовлення UATV Наталія Івченко. – Вони є у всіх сферах нашого життя: підприємці, військові, волонтери, лікарі, чиновники, танцюристи, співаки тощо. Ми шукали тих, хто народився у незалежній Україні, патріотів своєї справи та країни”.

За словами Наталії Івченко, українські ЗМІ, метою яких є показати, що Україна жива й активна країна, приділяють увагу молодим, успішним та незалежним українцям. Втім, подібних медіа не так багато, як хотілося б. А з українських телеканалів, які орієнтовані на іноземну аудиторії, і взагалі можна виокремити лише UATV.

“Завданням медіаплатформи UATV є збільшення кількості подібних матеріалів. Коли ми готували серію сюжетів, знайшли чимало історій успішних українців. Вони є у світових рейтингах, тому ж Forbes, здобувають перемоги у спортивних та наукових турнірах, але у світі про них майже не знають. Понад те, частина видатних земляків невідома навіть тут, вдома. Тому вважаємо це початком, адже ми й надалі будемо розповідати про людей, які творять громадянське суспільство сталого розвитку. А найголовніше – вірять в Україну та її людей”, – наголосила Наталія Івченко.

Більше сюжетів із циклу “Народжені незалежними” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 21.08.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися
Топ новин на UA|TV