Дмитро Кулеба анонсував відкриття нових посольств і консульств України

uatv
05.03.2021
Фото Facebook Дмитрий Кулеба

Україна цьогоріч відкриє нові посольства та генеральні консульства у шести країнах.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайнбрифінгу, інформує UATV.

Дмитро Кулеба подякував президенту за підтримку пропозицій МЗС щодо відкриття нових дипломатичних представництв України за кордоном.

“Україна вже розпочала роботу з відкриття нових посольств та консульств у світі. Буде створено посольство України в Республіці Гана – це відповідає нашому курсу на зміцнення наших позицій в Африці, посольство України в Республіці Філіппіни – країна дуже складна, з нею потрібно працювати для того, щоб вона стала більш прихильною до українських ініціатив у міжнародних організаціях, насамперед в ООН”, – сказав Кулеба.

Також у повноцінне посольство перетворять посольство України в Чилі – наразі це відділення іншого посольства. Окрім цього, буде створено генеральне консульство України в індійському місті Мумбаї, у польському Вроцлаві та консульство в румунському Сігету-Мармацієй.

“Ці нові представництва загалом – це нові додаткові можливості захищати інтереси України, українського бізнесу та українських громадян. Я обіцяю як міністр, що ці посольства і консульства будуть швидко створені, і ми призначимо туди професійних людей”, – сказав очільник МЗС.

Раніше повідомлялося, що в МЗС Словаччини вибачилися перед Україною за жарт прем’єра про Закарпаття.

Читайте також: МЗС розраховує, що ЄС застосує новий механізм санкцій до порушників прав людини в окупованому Криму

Джерело UATV
дата 05.03.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×