Держенергоефективності підписало меморандум про співпрацю з німецьким GIZ

uatv
28.10.2020
Фото з сайта ns-plus.com.ua

Держенергоефективності та Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ підписали меморандум про співпрацю, яка відбуватиметься в межах нового проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”.

Про це повідомляє пресслужба українського відомства, інформує UATV.

Підписи під документом поставили т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, директор сектору енергоефективності GIZ Ukraine Джордж Крістодореску і керівник проєкту Рікардо Кюльхайм.

У межах проєкту планується сприяти імплементації Директиви ЄС з енергоефективності, покращувати енергоефективність на муніципальному рівні, запроваджуючи системи енергоменеджменту, розробки енергетичних планів, реалізації проєктів тощо, а також допомагати навчати фахівців.

“Сьогодні вкрай важливо посилити реформи у цій сфері, щоб зменшити залежність країни від імпорту традиційних енергоресурсів, скоротити витрати на оплату платіжок, у т. ч. в бюджетному секторі, активізувати бізнес щодо запуску нових проєктів, розвивати нові ринки послуг і водночас створювати додаткові робочі місця”, – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

Нагадаємо, “Енергоатом” і американська компанія підписали контракт на постачання ядерного палива.

Читайте також: Україна отримає від ЄІБ 300 млн євро кредиту на енергоефективність

Джерело UATV
дата 28.10.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×