ЧС із літнього біатлону: Віта Семеренко стала бронзовим призером

Фото ФБУ

Українка Віта Семеренко виграла “бронзу” в гонці переслідування на Чемпіонаті світу з літнього біатлону в Раубічах (Білорусь).

Про це повідомляє UATV із посиланням на Федерацію біатлону України.

Зазначається, що після двох промахів на рубежах стрільби лежачи українка методично підбиралася до лідерів і після чистої стійки на останній відрізок дистанції вирушила третьою.

Результати інших українок: Юлія Журавок – 5 місце, Анастасія Меркушина – 8 місце, Дар’я Блашко – 9 місце, Валентина Семеренко – 11 місце, Ольга Абрамова – 14 місце.

Раніше повідомлялося, що українка Дар’я Блашко стала володаркою бронзової медалі у спринті на Чемпіонаті світу з літнього біатлону в Раубічах.