Брюссель надав Києву найбільшу допомогу за всю історію ЄС, – Могеріні

uatv
02.09.2019
Фото Укрінформ-UATV

Верховний представник Європейського Союзу із питань закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що ЄС надав Україні найбільшу допомогу за всю історію організації.

Про це інформує UATV з посиланням на Укрінформ.

“Протягом п’яти років, що минули (з початку кризи), ми надали Україні найбільший пакет допомоги за всю історію Європейського Союзу. Завдяки цьому країна не зазнала колапсу. Вона змогла просуватися вперед та намагається вийти з цієї кризи вже на новій основі. Незважаючи на виклики, що залишаються, Україна сьогодні є набагато сильнішою країною, ніж раніше. Я пам’ятаю 2014 рік – драматичний рік, коли все це почалося”, – сказала Могеріні.

За її словами, робота з Україною мала дуже потужний компонент з безпеки, але також Євросоюз активно інвестував у розвиток людського потенціалу країни.

“Ми допомагали створювати робочі місця, будувати та відбудовувати інфраструктуру, ми лібералізували доступ до Європейського Союзу, інвестували в обміни між нашими людьми та між нашими університетами”, – підсумувала високий представник ЄС.

Раніше Могеріні заявила, що ЄС готовий підтримати реалізацію Мінська всіма доступними засобами.

Джерело Укрінформ
дата 02.09.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV