Бренд цифрової держави презентують у вересні на International IT Forum

uatv
15.08.2019
Фото Укрінформ-UATV

У Запоріжжі 27 вересня відбудеться International IT Forum, під час якого буде представлений бренд цифрової держави. Захід організують за підтримки Офісу президента України.

Про це повідомляється на сайті глави держави, інформує UATV.

Зазначається, що під час форуму працюватимуть три локації. На першій із них відбуватиметься панельна дискусія, де експерти обговорюватимуть, які є шляхи співпраці держави і приватного сектора в межах діджиталізації у країні, на другій – власники і керівники компаній світового рівня розповідатимуть про сучасні тренди у сфері впровадження інновацій у державному управлінні та бізнесі.

Крім цього, під час форуму працюватиме інтерактивна виставкова зона з експонатами від компаній. Тут можна буде побачити розробки у сфері робототехніки, віртуальної і доповненої реальності, автоматизації, smart-технологій тощо.

За словами радника президента України Михайла Федорова, наша держава не повинна бути аутсорсинговою країною, а має створювати власні продукти у сфері інформаційних технологій.

“Саме тому ми всією командою на чолі з Офісом президента радо підтримуємо ініціативи, які відповідають нашому баченню перспектив розвитку держави, і, крім цього, спрямовані на розкриття наявних можливостей для бізнесу в епоху цифрових змін, а також на популяризацію цінності інновацій серед українців у цілому. Однією з таких ініціатив є International IT Forum у Запоріжжі”, – зазначив він.

Участь у міжнародному заході International IT Forum цього року візьмуть понад 3 тисячі національних та міжнародних компаній зі сфери інновацій та IT.

Нагадаємо, Україна планує залучити інвестиції США для розвитку цифрової економіки.

Джерело UATV
дата 15.08.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV