Близько 7 млн домогосподарств отримають субсидії цього року, – прем’єр-міністр України

Нині триває процес оформлення субсидій на опалювальний період

uatv
23.10.2018

 

Фото Twitter Володимир Гройсман

Органи соціального захисту населення можуть надати субсидій близько 7 млн домогосподарств, і бюджет це витримає, заявив в ефірі одного із телеканалів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє  Укрінформ.

“Тобто, ця цифра може сягнути 7 мільйонів, і ми до цього готові, а найголовніше не те, скільки буде субсидіантів, а щоб це було справедливо”, – сказав Гройсман.

Він наголосив, що нині триває процес оформлення субсидій на опалювальний період, тож ті, хто отримував субсидії, але уже не має тих обставин, які можуть вплинути на нові пільги, автоматично отримають перепризначення.

“Після опалювального сезону ми посилили вимоги для отримання субсидій. Адже знали, що приблизно 10% субсидіантів є недобросовісними. Зараз, навпаки, послабили вимоги для отримання субсидій, щоб більше людей могли ними скористатися”, – сказав прем’єр.

Також Володимир Гройсман розповів, що цього року виділили 71 млрд грн на субсидії, з них майже 20 млрд грн – борг, який накопичився за минулі періоди. “Цей борг віддали, 51 млрд грн залишилося. На наступний рік закладаємо 55 млрд грн. Їх достатньо для того, щоб захистити кожну родину, яка цього потребує”, – сказав він.

Крім того, уряд дав право управлінням соцзахисту створити комісії, щоб розглянути різні випадки призначення субсидії. “Якщо навіть людина не підпадає під критерії отримання субсидії, але потребує її, то вона отримає допомогу держави”, – наголосив глава уряду.

Нагадаємо, що на позачерговому засіданні уряду в п’ятницю, 19 жовтня, Кабінет Міністрів підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5% із 1 листопада.

Одразу після цього МВФ оприлюднив заяву про те, що Міжнародний валютний фонд і уряд України дійшли згоди про запровадження нової програми кредитування української економіки Stand-By замість програми розширеного фінансування EFF, яка завершується наступного березня.

Президент доручив уряду розширити програму субсидій через підвищення тарифів на газ.

Джерело UATV
дата 23.10.2018
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×