Біатлоністи Підгрушна і Підручний виграли короткі індивідуальні гонки у Фінляндії

Фото з сайта biathlon.com.ua

У фінському Вуокатті в межах контрольних стартів біатлонних збірних України, Фінляндії, США та Болгарії завершилися короткі індивідуальні гонки у жінок і чоловіків.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Федерацію біатлону України.

У жінок найкращою стала Олена Підгрушна з результатом 37:08,0, у чоловіків перемогу здобув Дмитро Підручний – 32:25,0.

Віта Семеренко опинилася на другому місці, після неї – Дар’я Блашко. На четвертому – Катерина Бех, а Валя Семеренко – на 10-му.

Богдан Цимбал посів друге місце, Тарас Лесюк – четверте, Артем Прима – 7-ме, Руслан Ткаленко – 11-те, відразу після нього, на 12-му, опинився Антон Дудченко.

Раніше повідомлялося, що український тенісист Владислав Орлов став переможцем на турнірі ITF M15 в Єгипті.

Також нагадаємо, що плавець Михайло Романчук встановив новий рекорд Європи.