Байден хоче закопати сокиру війни між республіканцями і демократами, – експерт (ВІДЕО)

uatv
25.11.2020
Фото з сайта rus.postimees.ee

Новообраний президент США Джо Байден виступає за об’єднання республіканців і демократів, щоб закопати сокиру війни між цими двома партіями.

Про це розповів директор Центру міжнародних досліджень Володимир Дубовик в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом“.

Зокрема, заради примирення республіканців і демократів Байден готовий віддати деякі посади у своїй адміністрації представникам Республіканської партії.

“Байден завжди враховував експертну точку зору. В адміністрацію – величезна черга експертів вищої категорії. Це і ветерани різних адміністрацій попередніх демократичних лідерів – Обами, Клінтона. Це і люди, які працювали в адміністрації Буша молодшого. Насправді, Байден заявив, що деякі посади в його кабінеті він, найімовірніше, дасть республіканцям, аби продемонструвати свій намір примиритися, закопати сокиру війни, щоб співпрацювати двом партіям у Конгресі”, – зазначив Дубовик.

Читайте також: Байден сприятиме виконанню Мінських угод Росією, – аналітик (ВІДЕО)

Раніше новообраний президент США Джо Байден офіційно повідомив, кого збирається призначити на ключові посади у своїй майбутній адміністрації.

Джерело UATV
дата 25.11.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×