Atomic Simao – найвідоміший гурт українського андеграунду (ВІДЕО)

uatv
11.06.2019
Фото UATV

Atomic Simao – це суміш інструментального психоделічного і космічного року з домішкою кислотного джазу, що рідко зустрічається на вітчизняній сцені. Діти великої хвилі 60-х, що черпають натхнення в електронній музиці 90-х.

На їхньому рахунку чотири альбоми, два з яких випущені на вінілі на грецькому лейблі, а останній альбом 2018 року – на німецькому.

Atomic Simao – найвідоміший гурт українського андеграунду, який грає психоделіку та ейсід-джаз. Це чиста медитація, персональна подорож без обмежень і упереджень.

“Я вирішив збирати гурт після того, як вперше почув Red Snapper. Я почув таку ось музику без вокалу, і зрозумів, що емоції можна передавати набагато крутіше навіть без прив’язки до слів, тексту, а чисто музикою”, – розповідає фронтмен гурту Жора.

За його словами, колектив завжди по кілька разів записує свої альбоми. Вони напрацьовують програму, записують пісні, потім їдуть в тур, і дивляться, які пісні людям подобаються найбільше. Після цього музиканти перезаписують альбом, куди входять тільки обрані композиції.

“Особисто для мене наша музика – це ескапізм, можливість піти в себе, розслабитися і досягти якогось медитативного стану”, – говорить бас-гітарист Микита Гавриленко.

Познайомитися ближче з творчістю українського гурту Atomic Simao можна в повному випуску програми Music day.

Всі випуски програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 11.06.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV