Антидопінгове агентство США хоче відсторонити РФ від спортивних змагань

uatv
02.01.2019
Фото Укрінформ-UATV

Антидопінгове агентство Сполучених Штатів (USADA) закликає відсторонити російських спортсменів від змагань через недопуск до даних московської антидопінгової лабораторії.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на американський спортивний сайт ESPN.

Повідомляється, що експерти Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) в кінці грудня отримали доступ до московської антидопінгової лабораторії, але не змогли отримати її дані, як це передбачала угода про відновлення повноважень Російської антидопінгової агенції (РУСАДА).

Начебто російська влада вимагала від експертів використовувати для отримання даних сертифіковане в Росії обладнання.

“Ніхто не здивований тим, що цей дедлайн було проігноровано, і тепер саме час перестати ВАДА грати за правилами росіян. Воно негайно має оголосити про невідповідність РУСАДА через повторно провалений дедлайн”, – заявив президент USADA Тревіс Тайгерт.

Експерти ВАДА готують звіт, від якого залежить, чи буде підтверджено рішення про відновлення повноважень РУСАДА. Засідання спеціального комітету з цього питання заплановане на 14–15 січня.

Зазначимо, що санкції проти РУСАДА, введені в листопаді 2015 року, були зняті з тією умовою, що ВАДА буде надано повний доступ до російської лабораторії до кінця грудня.

Раніше повідомлялося, що російських біатлоністів “спіймали” на допінгу.

Джерело Радіо Свобода
дата02.01.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×