Ахтем Сейтаблаєв зніме фільм про рейд 95-ї бригади в 2014 році

uatv
22.04.2019
Фото Facebook Ахтем Сейтаблаєв

Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сейтаблаєв, який зняв такі відомі фільми, як “Кіборги“, “Хайтарма” і т.д., розповів про свої плани та заявив, що хоче зняти військову драму про легендарний рейд 95-ї бригади влітку 2014 року на Донбасі.

Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформу.

“Я взагалі думав, що більше не буду знімати стрічки на тему сучасної війни. Але ми довго розмовляли і дорозмовлялися до того, що ми не можемо не зняти цю стрічку. Адже це дійсно легендарна історія, яка, настільки мені відомо, не має аналогів у військовій історії: 1500 км тилами ворога з перемогами для того, щоб врятувати своїх бійців, своїх людей”, – зізнався Сейтаблаєв.

За його словами, у фільмі будуть присутні людські, чоловічі історії, а за жанром це буде військова драма.

Фільм про рейд 95-ї бригади, як і “Кіборги” буде знятий за реальними спогадами.

“Ми знову хочемо побудувати фільм на реальних спогадах реальних людей. Але все це потрібно оформити в драматургії, яка буде мати всі ознаки драматургічної архітектоніки зі своїм початком, зав’язкою, розвитком, кульмінацією і, власне, з розв’язкою. Зараз якраз працюємо, щоб знайти те ядро, навколо якого будемо будувати”, – зазначив режисер.

Сейтаблаєв додав, що перед зйомками треба буде зустрічатися з бійцями 95-ї бригади, командувачем Десантно-штурмових військ Михайлом Забродським та багатьма іншими людьми.

Нагадаємо, що цьогоріч Держкіно профінансувало виробництво 8 українських фільмів.

Джерело Укрінформ
дата 22.04.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV