Агресією проти України Росія порушила сім міжнародних документів, – ЄС у Радбезі ООН

uatv
15.03.2019
Скрін з відео

Євросоюз засуджуватиме будь-які порушення міжнародного права з боку Росії і постійно підніматиме це питання в міжнародних організаціях.

Про це заявив представник ЄС в ООН Жоао Вале де Альмейда під час засідання Радбезу Організації Об’єднаних Націй, повідомляє UATV.

“Агресією проти України Росія порушила сім міжнародних документів. Серед них – підсумковий Акт ОБСЄ, Будапештський меморандум, Угода 1997 року та Азовська угода. І це ще не повний список. Європейський Союз продовжує й надалі підтримувати боротьбу України, включаючи співпрацю у протидії гібридній загрозі і підвищенні кібербезпеки”, – зазначив де Альмейда.

Він додав, що Україна продовжує реалізовувати реформи та виконувати Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Це зробить і країну, й людей, і суспільство держави сильнішим.

“Крім того, Євросоюз буде засуджувати будь-які порушення міжнародного права з боку Росії, постійно піднімати це питання і завжди підтримувати жертв незаконної анексії, виступаючи за багатосторонність. Європейський Союз висловлює занепокоєння нинішньою ситуацією в міжнародних організаціях: ОБСЄ, Раді Європи та, звичайно ж, тут, в ООН. Також ми будемо підтримувати правові ініціативи України в Європейському суді“, – сказав представник ЄС в ООН.

Також Жоао Вале де Альмейда нагадав, що сьогодні, 15 березня, Європейський Союз додав 8 росіян, відповідальних за затримання українських моряків і утримання кораблів, в індивідуальний санкційний список.

Нагадаємо, США ввели санкції проти громадян і компаній РФ через агресію в Україні.

Джерело UATV
дата 15.03.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV