75-річчя ЮНЕСКО: президент запустив міжнародний флешмоб відеопривітань

uatv
16.11.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський запустив міжнародний флешмоб відеопривітань з нагоди 75-річчя організації ЮНЕСКО.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

У своєму зверненні глава держави наголосив, що Україна високо цінує та підтримує місію ЮНЕСКО із захисту світової спадщини.

“Організація ЮНЕСКО виникла відразу після закінчення найбільш нищівної війни в історії людства 75 років тому. Її засновники були переконані, що “у свідомості людей потрібно укорінювати ідею захисту миру”. Ми, українці, добре розуміємо мудрість цих слів зі Статуту ЮНЕСКО. Ми мали величезні втрати у тій війні. І зараз захищаємо нашу свободу. Ми високо цінуємо та підтримуємо важливу місію ЮНЕСКО”, – сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Українську позицію щодо ситуації в окупованому Криму підтримали 33 країни-учасниці ЮНЕСКО

За словами глави держави, ЮНЕСКО відіграє унікальну роль у захисті світової спадщини, щоб ми могли передати її наступним поколінням.

“Україна пишається об’єктами та місцями, що увійшли до переліку Світової спадщини. І я сподіваюся, що далі їх буде ще більше”, – зазначив Володимир Зеленський.

Як зазначив президент у промові, сила ЮНЕСКО полягає також у здатності знаходити адекватні відповіді на складні виклики.

“Україна долучена до цього процесу з 1954 року, і ми готові активно працювати спільно з іншими країнами-учасницями заради досягнення цілей. Немає сумнівів, ми всі потребуємо ЮНЕСКО – ефективної та відкритої світу організації”, – сказав Володимир Зеленський.

В Офісі президента зазначили, що відео за участі президента було записане до моменту отримання ним позитивного тесту на COVID-19.

Раніше косівську мальовану кераміку внесли до списку ЮНЕСКО.

Джерело UATV
дата 16.11.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×