60 учасників АТО отримають по 350 тис. грн на житло у Сумах

Загалом із міського бюджету виділено 21 мільйон грн

uatv
15.08.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомив мер Сум Олександр Лисенко, передає Укрінформ.

“Більшість учасників АТО потребують покращення житлових умов. Дехто з них взагалі не має власного помешкання. Тому рішення про надання матеріальної допомоги на придбання житла, яке депутатський корпус ухвалив під час сесії міської ради 8 серпня, є на часі. І вже цьогоріч 60 учасників АТО в Сумах отримають по 350 тис грн на придбання житла. Хочу наголосити, що Суми – наразі єдине місто України, де міська рада пішла на такий крок”, – зазначив міський голова.

Гроші будуть перераховувати протягом трьох місяців – жовтня, листопада, грудня. На кожний місяць передбачена певна кількість учасників АТО, які зможуть отримати ці кошти. Так, у жовтні це 14 осіб, у листопаді – 20 та грудні – 26.

Якщо військовий придбає помешкання, яке коштує менше виділеної матеріальної допомоги, то решту також необхідно буде повернути до департаменту. Коли ж, навпаки, вартість житла буде більшою розміру матеріальної допомоги, то учасник АТО може додати власні заощадження, аби його придбати.

Формування списку претендентів на отримання матеріальної допомоги на придбання житла проходило у декілька етапів. До уваги брались кількість дітей в учасника АТО, перебування на пільговій черзі на покращення житлових умов, кількість осіб, які мешкають у квартирі.

Члени ж родин загиблих учасників АТО та інваліди I– II груп ввійшли до списку першочергово.

Раніше 11 українських військових 30-ї бригади отримали ордери на житло у Житомирській області.

Джерело Укрінформ
дата 15.08.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV