Зближення з НАТО допоможе Україні протистояти загрозам Росії, – нардеп (ВІДЕО)

uatv
24.10.2020
Фото з сайта radiosvoboda.org

Вступ до НАТО – це не самоціль для України. Членство в Альянсі дозволить посилити українську армію і покращити співпрацю з партнерами для подальшої протидії Росії.

Про це в ефірі програми “На самом деле: Украина” на телеканалі “Дом” розповіла народний депутат України від фракції “Слуга народу” Мар’яна Безугла.

“Говорячи про НАТО, вступ – це не самоціль. Перш за все, це практичний інструментарій і результати. Кооперація з НАТО – це сильніша наша армія, це розуміння один одного і це розвиток координації, враховуючи ті загрози, які стоять перед Європою. А ми – Європа. Зрозуміло, хто є агресором і генератором такої небезпеки – це Росія. І у нас небезпека йде не тільки від того, що сталося з Кримом і Донбасом, а взагалі по всіх кордонах, які пов’язані з Росією. Все це вимагає подальшої підготовки і готовності реагувати“, – зазначила Безугла.

Нардеп також додала, що НАТО – це прекрасний майданчик для того, щоб відбувалася синхронізація, координація дій і розробка сценарію для подальшого реагування на загрози Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Північноатлантичний Альянс посилить свою присутність у Східній Європі через мілітаризацію окупованого Криму.

Читайте також: Україна залучатиме країни НАТО до спільного виробництва зброї, – Данілов

Джерело UATV
дата 24.10.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×