Збільшення захворюваності на COVID-19: президент доручив уряду перевірити готовність лікарень

uatv
08.08.2020
Фото ОП

Глава української держави Володимир Зеленський доручив уряду забезпечити лікарні усім необхідним у зв’язку зі збільшенням захворюваності коронавірусом у країні.

Про це повідомляє Офіс президента, інформує UATV.

“З огляду на стрімке зростання кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні президент Володимир Зеленський дав доручення прем’єрміністру Денису Шмигалю невідкладно провести комплексну оцінку готовності лікарень для надання допомоги хворим, забезпечити заклади всім необхідним обладнанням”, – йдеться у повідомленні.

Також за наказом президента медпрацівників повинні у повному обсязі забезпечити засобами індивідуального захисту. Крім цього, уряд має посилити контроль за дотриманням карантинних заходів і переглянути режим роботи контрольно-пропускних пунктів в’їзду на територію окупованого Криму.

“Україна вміє мобілізуватися, якщо потрібно. Саме час уряду мобілізувати сили для уникнення другої хвилі коронавірусної інфекції, яка може мати страшні наслідки не лише для економіки, а й для нашого людського капіталу”, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, вчора відбулося засідання Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Після нього прем’єрміністр України Денис Шмигаль заявив, що стрімке погіршення епідемічної ситуації у нашій державі вимагає скоординованих дій влади на всіх рівнях, повідомляє Урядовий портал.

“Із завтрашнього дня (8 серпня – ред.) уряд переходить на надзвичайний режим роботи: декілька разів на тиждень будуть проводитися засідання комісії ТЕБ та НС для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країні”, — наголосив очільник уряду.

Також повідомлялося, що 8 серпня планується провести позачергове засідання Кабміну, на якому розглянуть питання погіршення ситуації з епідемією в різних регіонах країни.

Нагадаємо, в Україні зростає кількість хворих коронавірусом – за добу ще 1489 випадків.

Читайте також: Коронавірус: Луцьк і Тернопіль виходять із “червоної” зони

Джерело UATV
дата 08.08.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×