Загрози призупинення безвізу немає, – Боррель

uatv
22.09.2020
Фото Тwitter Жозеп Боррель

Для України наразі немає загрози призупинення Європейським Союзом безвізового режиму.

Про це розповів представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель на брифінгу з очільником українського зовнішньополітичного відомства Дмитром Кулебою, інформує УНН.

За його словами, у Євросоюзі готуються регулярні звіти щодо дотримання всіх вимог країнами, що мають безвізовий режим з ЄС. Україна, відповідно до останнього звіту, відповідає усім критеріям.

“Що стосується припинення безвізового режиму: у ЄС є відповідний механізм, у рамках якого готуються регулярні звіти щодо дотримання всіх вимог. Останній такий звіт був датований 20 липня 2020 року і відповідно до цього звіту було підтверджено, що Україна відповідає усім орієнтирам, пов’язаним з безвізовим режимом. До цього дня так і є, це було підтверджено”, – запевнив Боррель.

Також він наголосив на важливості подальшої ефективної і незалежної роботи антикорупційних органів і уникнення політизації правоохоронних органів.

“Співпраця з Україною є потужною. Наша Угода про асоціацію є найповнішою, яку ЄС має з будь-якою іншою країною. Саміт Україна – ЄС наступного тижня стане приводом підтвердити наші зобов’язання”, – написав Боррель на своїй сторінці в Тwitter після зустрічі з Кулебою.

Зазначимо, що раніше західні партнери попередили українську владу про необхідність прозорого конкурсу на очільника САП. В іншому разі Україна може втратити співробітництво з МВФ і ЄС, а також навіть безвіз із Євросоюзом.

Про це заявляла депутат Європарламенту від Німеччини, член Комітету в закордонних справах Віола фон Крамон.

Читайте також: Про перегляд безвізу офіційних повідомлень від ЄС не надходило, – Джапарова

Джерело УНН
дата 22.09.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×