Вступна кампанія: Яковлєва прогнозує зменшення чисельності абітурієнтів із окупованого Криму (ВІДЕО)

uatv
28.08.2020
Фото Укрінформ-UATV

Через “коронакризу” можливе зменшення чисельності абітурієнтів із окупованого Криму.

Про це в програмі “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом” заявила Неллі Яковлєва – народний депутат України, член депутатської фракції “Слуга народу”.

За її словами, криза через COVID-19 вплинула на реінтеграцію людей.

“Зараз триває вступна кампанія, яка і так зсунулася у зв’язку з “коронакризою” та ускладнилася. І у нас є центри “Крим – Україна”, “Донбас – Україна”. Із Криму в нас, на жаль, завжди не дуже багато абітурієнтів. Торік їх було 265. Відповідно, ми подивимося, скільки їх буде цьогоріч, але я прогнозую, що все-таки їх буде менше”, – каже нардеп.

Читайте також: Питання санкцій – один із компонентів стратегії деокупації Криму, – нардеп (ВІДЕО)

Також Яковлєва висловилася про те, як криза вплинула на домовленості в межах Нормандському формату.

“Що стосується нас у взаєминах Росії, України, Донбасу і Криму, то, звичайно, це на них вплинуло. Ми розуміємо, що на Донбасі в дуже обмеженому режимі працювали КПВВ. Так само й щодо адмінлінії з Кримом. Відповідно, це також вплинуло на низку тих домовленостей, які були зроблені в грудні минулого року. Не відбувся обмін “усіх на всіх” – ідентифікованих на ідентифікованих. Відповідно, не відбулося нового розведення військ. Умовно, на сьогоднішній момент ми своє “домашнє завдання” з грудня місяця ще не виконали. І це те завдання, яке стоятиме перед нами”, – зазначила вона.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що чинна влада працюватиме над створенням переговорного майданчика, який сприяв би поверненню півострова під український контроль

Джерело UATV
дата 28.08.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×