Військовий експерт розповів про унікальність України для НАТО

За словами Ігоря Романенка, наша країна набула великого досвіду, але треба посилити сучасну компоненту в озброєнні

uatv
29.03.2018

Фото UATV

Україна – унікальна країна у готовності збройних сил, які мають 4 роки протистояння одній із найсильніших армій у світі. Рівень України не нижчий, ніж в окремих країн, які не так давно стали членами НАТО.

Про це журналістам телеканалу UATV розповів генерал-лейтенант запасу, заступник начальника Генштабу ЗСУ в 2006-2010 роках Ігор Романенко.

“Ми набули великого досвіду, але треба посилити сучасну компоненту в озброєннях, в їхньому забезпеченні. Це буде реалізовано, якщо Україна продовжить дотягуватися до стандартів НАТО”, – пояснив гість студії.

За його словами, солдати НАТО теж вчаться в українців: “Приїжджаючи навчати ЗСУ, по суті, вони теж у нас вчаться. Також вони оцінюють рівень підготовки військ РФ і рівень потенційної загрози”.

Крім того, експерт розповів про причини військової мобільності в Європі, а також про те, що це означає для України. Як відомо, нещодавно ЄС оприлюднив план дій у сфері переміщення військ по території країн-членів ЄС і НАТО.

“Нам це дасть упевненість у тому, що в разі розгортання широкомасштабних дій РФ, натовці зможуть швидше надати допомогу Україні, Польщі, країнам Прибалтики на лінії зіткнення”, – підсумував Романенко.

Нагадаємо, військові аналітики США, НАТО, окремих країн і їхні генштаби прорахували можливість протистояння можливій ​​гібридній війні зі збройними силами РФ.

Телеінтерв’ю з Ігорем Романенком дивіться сьогодні в передачі “Лицом к лицу” о 21:00 на телеканалі UATV.

Марта ЗНАК, UATV

Джерело UATV
дата 29.03.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV